Int nej. #219267
Genforhandling
Hymer B654
Auktionens afslutning: tors. 30.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B654 |
| Første registrering | 06/2001 |
| Kilometerstand | 126.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.860 mm |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Laktilstand på bagkofangeren og skærme.
Placering
Tyskland, Köln
Postcode: 51061
Afstand:
... km
Int nej. #219267
Genforhandling
Hymer B654
Auktionens afslutning: tors. 30.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.