Int nej. #223616
Aktiv
Hymer B584
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B584 |
| Første registrering | 04/1998 |
| Kilometerstand | 166.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1956 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 35.000 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Goch
Postcode: 47574
Afstand:
... km
Int nej. #223616
Aktiv
Hymer B584
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.