Int nej. #222760
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B534
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 11.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B534 |
| Første registrering | 06/1993 |
| Kilometerstand | 181.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 54 kW (73 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 5.630 mm |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
TV'et er ikke tilsluttet
Placering
Tyskland, Hannover
Postcode: 30519
Afstand:
... km
Int nej. #222760
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B534
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 11.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.