Int nej. #227556
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer b524
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | b524 |
| Første registrering | 07/2002 |
| Kilometerstand | 157.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.060 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Parabol med bule, men fuldt funktionsdygtig
Placering
Tyskland, Dettighofen
Postcode: 79802
Afstand:
... km
Int nej. #227556
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer b524
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.