Int nej. #225169
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B514SL Silverline
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B514SL Silverline |
| Første registrering | 03/2006 |
| Kilometerstand | 165.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 1VBV54 |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
sensor schoonwatertank werkt niet goed en verduistering van het dakraam rolt niet goed op
Placering
Nederlandene, Tilburg
Postcode: 5018ce
Afstand:
... km
Int nej. #225169
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B514SL Silverline
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.