Int nej. #198911
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B 690 Starline
Loading ...
(man. 01.06.2026, 10.03)
Tilgængelighed: 31. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B 690 Starline |
| Første registrering | 02/2018 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | L-956-gb |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.300 kg |
| Længde i mm | 7.970 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ladegreepje stuk, krasje rechtsvoor
Skader
Placering
Nederlandene, Obdam
Postcode: 1713 hp
Afstand:
... km
Int nej. #198911
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B 690 Starline
Loading ...
(man. 01.06.2026, 10.03)
Tilgængelighed: 31. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.