Int nej. #212357
Aktiv
Hymer B 595
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 12.01)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B 595 |
| Første registrering | 07/2010 |
| Kilometerstand | 96.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Fjernbetjeningen til karrosseriets klimaanlæg virker ikke, men klimaanlægget kan betjenes ved hjælp af knappen.
Placering
Tyskland, Wuppertal
Postcode: 42349
Afstand:
... km
Int nej. #212357
Aktiv
Hymer B 595
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 12.01)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.