Int nej. #222324
Aktiv
Hymer B 524
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B 524 |
| Første registrering | 03/2004 |
| Kilometerstand | 146.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.399 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Brugstegn på grund af alder... afskårne områder på kofangerne
Skader
Placering
Tyskland, Dinslaken
Postcode: 46539
Afstand:
... km
Int nej. #222324
Aktiv
Hymer B 524
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.