Int nej. #217832
Mulighed for at købe
Hymer B 504 CL
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.50)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B 504 CL |
| Første registrering | 09/2007 |
| Kilometerstand | 115.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.300 kg |
| Længde i mm | 5.969 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schwalmstadt
Postcode: 34613
Afstand:
... km
Int nej. #217832
Mulighed for at købe
Hymer B 504 CL
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.50)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.