Int nej. #207180
Aktiv
Hymer 602 free
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 14.40)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | 602 free |
| Første registrering | 05/2019 |
| Kilometerstand | 81.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule på bagkanten af taget
Skader
Placering
Østrig, Vöcklabruck
Postcode: 4840
Afstand:
... km
Int nej. #207180
Aktiv
Hymer 602 free
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 14.40)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.