Int nej. #219000
Aktiv
Hymer 564
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | 564 |
| Første registrering | 03/1992 |
| Kilometerstand | 99.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1929 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Revnen nederst til venstre i forruden, som ikke er i førerens synsfelt, har været uændret i hvert fald siden 2020.
Skader
Placering
Østrig, Graz
Postcode: 8020
Afstand:
... km
Int nej. #219000
Aktiv
Hymer 564
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.