Int nej. #218993
Aktiv
Hymer 564
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | 564 |
| Første registrering | 07/2001 |
| Kilometerstand | 161.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Truma-kedlen tænder ikke korrekt
Placering
Tyskland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Afstand:
... km
Int nej. #218993
Aktiv
Hymer 564
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.