Int nej. #232353
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hobby Vantana ontour
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Vantana ontour |
| Første registrering | 05/2022 |
| Kilometerstand | 36.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
1Markisens arm er let bøjet. Markisen fungerer perfekt.
En søjle til højre har en lille bule. En bakkende womi med cykelholder kørte ind i vores parkerede womi. Næsten ikke synlig. Ekspertise til rådighed
Placering
Tyskland, Norderstedt
Postcode: 22844
Afstand:
... km
Int nej. #232353
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hobby Vantana ontour
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.