Int nej. #224342
Mulighed for at købe
Hobby Toskana D670 AK KMC
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.25)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Alkove |
| Model | Toskana D670 AK KMC |
| Første registrering | 04/2009 |
| Kilometerstand | 91.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.395 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
visuelle defekter og alderstegn - udvendigt og indvendigt
Placering
Tyskland, Musterstadt
Postcode: 12345
Afstand:
... km
Int nej. #224342
Mulighed for at købe
Hobby Toskana D670 AK KMC
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.25)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.