Int nej. #219838
Aktiv
Hobby T 70 Premium
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | T 70 Premium |
| Første registrering | 08/2019 |
| Kilometerstand | 44.600 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.440 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Spændingsrevne i glasfiber bag førerkabinen tyndt lukket
Placering
Tyskland, Rietz Neuendorf
Postcode: 15848
Afstand:
... km
Int nej. #219838
Aktiv
Hobby T 70 Premium
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.