Int nej. #219444
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hobby T 500 GFSC
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.44)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | T 500 GFSC |
| Første registrering | 11/2007 |
| Kilometerstand | 157.500 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.060 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Lebbin
Postcode: 17091
Afstand:
... km
Int nej. #219444
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hobby T 500 GFSC
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.44)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.