Int nej. #179125
Slutninger
Hobby Siesta t555
Auktionens afslutning: tirs. 27.01.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Alkove |
| Model | Siesta t555 |
| Første registrering | 12/2006 |
| Kilometerstand | 113.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Maling delvist afskallet på kofanger
TÜV forfalder, men køretøjet er i øjeblikket dækket på gården
Græsningsskader på overkabine
Bule gennem karrosseridør
Skader
Placering
Tyskland, BERGTHEIM
Postcode: 97241
Afstand:
... km
Int nej. #179125
Slutninger
Hobby Siesta t555
Auktionens afslutning: tirs. 27.01.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.