Int nej. #214417
Aktiv
Hobby Siesta 600
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Siesta 600 |
| Første registrering | 06/2007 |
| Kilometerstand | 67.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Velholdt autocamper til salg med følgende ekstraudstyr:
Træbeklædning i førerkabinen
Kørelys i dagtimerne
Fartpilot
Aircondition i førerhuset
AHK
Camper satellitnavigation
Solsystem
Fjernsyn
Ovn
Reservehjul
Goldschmitt ekstra fjedre og afstandsskiver 2 aksler
Placering
Tyskland, Kevelaer
Postcode: 47623
Afstand:
... km
Int nej. #214417
Aktiv
Hobby Siesta 600
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.