Int nej. #223561
Aktiv
Hobby Siesta
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 16.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Alkove |
| Model | Siesta |
| Første registrering | 05/2009 |
| Kilometerstand | 136.700 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.842 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| ESP | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Meget lidt brugsskade, meget god stand
Placering
Tyskland, Höchstädt
Postcode: 89420
Afstand:
... km
Int nej. #223561
Aktiv
Hobby Siesta
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 16.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.