Int nej. #208326
Aktiv
Hobby Optima On Tour V 65 GE
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Optima On Tour V 65 GE |
| Første registrering | 04/2021 |
| Kilometerstand | 21.212 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.779 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Solingen
Postcode: 42651
Afstand:
... km
Int nej. #208326
Aktiv
Hobby Optima On Tour V 65 GE
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.