Int nej. #13364
Slutninger
Hobby DeLuxe 350 TB
Auktionens afslutning: ons. 22.11.2023, 14.25
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | Hobby |
| Model | DeLuxe 350 TB |
| Første registrering | 05/2012 |
| Tilladt totalvægt i kg | 1.100 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Nej, det er det ikke |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 06/2024 |
| Længde i mm | 5.350 mm |
| Bredde i mm | 2.200 mm |
| Højde i mm | 2.590 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | WHB30B02B0FB03132 |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
| Antal aksler | 1 |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Nej, det er det ikke |
| Antal sovepladser | 2 |
Udstyr
| Antal tilslutninger til gasflasker | 2 |
| ATC / antiudskridningssystem | |
| Påløbsbremsesystem | |
| Kabyssen | |
| Beskyttelse af trækstang | |
| Fransk seng | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Ferskvandstank | |
| Gasopvarmning | |
| GRP-tag | |
| Køleskab | |
| Markise | |
| Solsystemet | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vi havde en fugtig plet på det store vindue over gaskassen, typisk for Hobby. Vandskade udbedret af os selv, ikke professionelt (se foto)
-Bule bagest til højre (se foto)
Schäden
Placering
Tyskland, Osterburg
Postcode: 39606
Afstand:
... km
Int nej. #13364
Slutninger
Hobby DeLuxe 350 TB
Auktionens afslutning: ons. 22.11.2023, 14.25
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.