Int nej. #17574
Solgt
Hobby De Luxe 560 KMFe
Auktionens afslutning: ons. 29.05.2024, 14.23
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | Hobby |
| Model | De Luxe 560 KMFe |
| Første registrering | 07/2021 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.000 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Ja |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 09/2025 |
| Længde i mm | 7.510 mm |
| Bredde i mm | 2.500 mm |
| Højde i mm | 2.679 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | WHB24C33A1FM35020 |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
| Antal aksler | 1 |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Nej, det er det ikke |
| Antal sovepladser | 5 |
Udstyr
| Spildevandstank | |
| ATC / antiudskridningssystem | |
| Påløbsbremsesystem | |
| automatisk bremsejustering | |
| Kabyssen | |
| Fransk seng | |
| Brusebad | |
| Elektrisk ekstra opvarmning | |
| Køjesenge / Køjesenge | |
| Cykelholder | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Ferskvandstank | |
| Gulvvarme | |
| Gasopvarmning | |
| Køleskab | |
| Alufælge | |
| Markise | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse |
| Rammevindue | |
| Stabilitetsstøtter | |
| Markise | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
En lille bule på max. 10 cm til venstre for karrosseridøren, som kun er en synsforstyrrelse.
Placering
Tyskland, Neubrandenburg
Postcode: 17033
Afstand:
... km
Int nej. #17574
Solgt
Hobby De Luxe 560 KMFe
Auktionens afslutning: ons. 29.05.2024, 14.23
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.