Int nej. #224175
Aktiv
Hobby 585MC AK
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hobby |
| Kategori | Alkove |
| Model | 585MC AK |
| Første registrering | 01/2004 |
| Kilometerstand | 164.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.890 mm |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
MOT udløb i juni 2024, en aktuel gastest er heller ikke tilgængelig
Jeg er klar over, at der er behov for svejsearbejde ved indgangen og på højre og venstre hjulkasse. Gastrykregulatoren og de tilhørende slanger skal udskiftes.
Ikke TÜV-relevant: Der er fine hårfine revner i brusekarret, og bagvæggen på toilettet har også en revne (se billeder).
Skader
Placering
Tyskland, Rethwisch
Postcode: 23847
Afstand:
... km
Int nej. #224175
Aktiv
Hobby 585MC AK
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.