Int nej. #206735
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Glücksmobil T 66
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Glücksmobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | T 66 |
| Første registrering | 02/2012 |
| Kilometerstand | 83.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, WLAN-hotspot |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Limburg
Postcode: 65551
Afstand:
... km
Int nej. #206735
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Glücksmobil T 66
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.