Int nej. #226506
Aktiv
Globecar Campscout
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 13.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Globecar |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 12/2012 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.360 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Slagskade bagpå til højre - ridser på plastdele
Visse tegn på slitage og ridser på grund af alder.
Placering
Tyskland, Itzehoe
Postcode: 25524
Afstand:
... km
Int nej. #226506
Aktiv
Globecar Campscout
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 13.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.