Int nej. #225486
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
GiottiLine Windy W58
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | GiottiLine |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Windy W58 |
| Første registrering | 03/2013 |
| Kilometerstand | 101.766 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.362 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bakkameraet er defekt
Vandskade
Skader
Placering
Tyskland, Schulzendorf
Postcode: 15732
Afstand:
... km
Int nej. #225486
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
GiottiLine Windy W58
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.