Int nej. #223410
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
GiottiLine TherryT37
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 10.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | GiottiLine |
| Kategori | Integreret |
| Model | TherryT37 |
| Første registrering | 04/2011 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 58-pzz-7 |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.350 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Motor kap lakschade
Skader
Placering
Nederlandene, Helmond
Postcode: 5705KC
Afstand:
... km
Int nej. #223410
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
GiottiLine TherryT37
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 10.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.