Int nej. #207505
Mulighed for at købe
Frankia Vier persoons op L300
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.53)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Alkove |
| Model | Vier persoons op L300 |
| Første registrering | 02/1988 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1499 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Benzin |
| Licence Plate | Geldig NL |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Gaskachel werking onbekend
Placering
Nederlandene, Woensdrecht
Postcode: 4634
Afstand:
... km
Int nej. #207505
Mulighed for at købe
Frankia Vier persoons op L300
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.53)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.