Int nej. #214567
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia Titan 890 GD
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Integreret |
| Model | Titan 890 GD |
| Første registrering | 10/2020 |
| Kilometerstand | 34.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule i førerdøren
Placering
Tyskland, Rednitzhembach
Postcode: 91126
Afstand:
... km
Int nej. #214567
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia Titan 890 GD
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.