Int nej. #216600
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia I7400
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Integreret |
| Model | I7400 |
| Første registrering | 04/2007 |
| Kilometerstand | 103.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 135 kW (184 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 7.800 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Kropp
Postcode: 24848
Afstand:
... km
Int nej. #216600
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia I7400
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.