Int nej. #213833
Aktiv
Frankia I 790 GD
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Integreret |
| Model | I 790 GD |
| Første registrering | 04/2016 |
| Kilometerstand | 85.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 7.855 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille skade på bagsiden (plet)
Placering
Tyskland, Maselheim
Postcode: 88437
Afstand:
... km
Int nej. #213833
Aktiv
Frankia I 790 GD
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.