Int nej. #220177
Aktiv
Frankia I 740 BD
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 10.08)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Integreret |
| Model | I 740 BD |
| Første registrering | 04/2017 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 50.000 kg |
| Længde i mm | 7.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Ense
Postcode: 59759
Afstand:
... km
Int nej. #220177
Aktiv
Frankia I 740 BD
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 10.08)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.