Int nej. #224883
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia Fiat Ducato 290
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Fiat Ducato 290 |
| Første registrering | 10/1992 |
| Kilometerstand | 145.232 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Haglskader
Vandskade i badeværelse af tidligere ejer, repareret
Skader
Placering
Tyskland, Talheim
Postcode: 78607
Afstand:
... km
Int nej. #224883
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Frankia Fiat Ducato 290
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.