Int nej. #47846
Slutninger
Frankia Compact Class
Auktionens afslutning: fre. 27.09.2024, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Integreret |
| Model | Compact Class |
| Første registrering | 10/2007 |
| Kilometerstand | 128.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2148 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.880 kg |
| Længde i mm | 7.060 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| ABS | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Nødbremseassistent | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Servostyring | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tegn på brug
Placering
Tyskland, Leipzig
Postcode: 04109
Afstand:
... km
Int nej. #47846
Slutninger
Frankia Compact Class
Auktionens afslutning: fre. 27.09.2024, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.