Int nej. #224539
Aktiv
Frankia A700
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Frankia |
| Kategori | Alkove |
| Model | A700 |
| Første registrering | 11/2001 |
| Kilometerstand | 205.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.170 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Oststeinbek
Postcode: 22113
Afstand:
... km
Int nej. #224539
Aktiv
Frankia A700
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.