Int nej. #211606
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Ford Transit Tourneo
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ford |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Transit Tourneo |
| Første registrering | 02/2012 |
| Kilometerstand | 119.913 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.332 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule bagest til venstre, øverst på døren.
Ridser på bageste venstre hjulkasse.
Tegn på slid på grund af alder, delvist malet over med en touch-up pen.
En lille plet foran til højre mellem dørene.
Skader
Placering
Tyskland, Berkenthin
Postcode: 23919
Afstand:
... km
Int nej. #211606
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Ford Transit Tourneo
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.