Int nej. #224289
Aktiv
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ford |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Nugget Plus Aufstelldach |
| Modell | Nugget Plus Aufstelldach |
| Første registrering | 07/2022 |
| Kilometerstand | 43.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 136 kW (185 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 5.339 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bottrop
Postcode: 46236
Afstand:
... km
Int nej. #224289
Aktiv
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.