Int nej. #224261
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Ford Hehn Mobil
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 11.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ford |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Hehn Mobil |
| Første registrering | 10/1999 |
| Kilometerstand | 76.500 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 63 kW (86 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2496 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.830 kg |
| Længde i mm | 5.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Rettenbach
Postcode: 89364
Afstand:
... km
Int nej. #224261
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Ford Hehn Mobil
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 11.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.