Int nej. #225101
Aktiv
Ford Ford Transit/Tourneo
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ford |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Ford Transit/Tourneo |
| Første registrering | 09/2009 |
| Kilometerstand | 279.850 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 63 kW (86 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 4.863 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Liste over defekter fra sidste hovedinspektion 8/25 vil blive præsenteret, hvis man er interesseret.
Forskellige defekter
Skader
Placering
Tyskland, Hamburger
Postcode: 22089
Afstand:
... km
Int nej. #225101
Aktiv
Ford Ford Transit/Tourneo
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.