Int nej. #183477
Aktiv
Fendt L680 SKF
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 11.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Fendt |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | L680 SKF |
| Første registrering | 03/1997 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.040 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Döhlau
Postcode: 95182
Afstand:
... km
Int nej. #183477
Aktiv
Fendt L680 SKF
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 11.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.