Int nej. #223330
Aktiv
Fendt Fiat
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Fendt |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Fiat |
| Første registrering | 10/1992 |
| Kilometerstand | 112.583 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Eigeltingen
Postcode: 78253
Afstand:
... km
Int nej. #223330
Aktiv
Fendt Fiat
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.