Int nej. #116773
Solgt
Eura Mobil Terrestra T
Auktionens afslutning: tors. 28.08.2025, 20.08
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Terrestra T |
| Første registrering | 08/2011 |
| Kilometerstand | 57.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.822 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bagerste venstre hjørnepanel revet (ny del er tilgængelig)
Forskellige brugte spor......
Placering
Tyskland, Göppingen
Postcode: 73035
Afstand:
... km
Int nej. #116773
Solgt
Eura Mobil Terrestra T
Auktionens afslutning: tors. 28.08.2025, 20.08
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.