Int nej. #183887
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil Terrestra 690 HB
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | Terrestra 690 HB |
| Første registrering | 11/2010 |
| Kilometerstand | 52.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Benzin |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.060 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lette lakskader på førerhuset
Køleskabsdør
Placering
Tyskland, Plettenberg
Postcode: 58840
Afstand:
... km
Int nej. #183887
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil Terrestra 690 HB
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.