Int nej. #207696
Aktiv
Eura Mobil Terrestra 570 HS
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 13.30)
Tilgængelighed: 14. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | Terrestra 570 HS |
| Første registrering | 02/2017 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.980 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Motoren blev installeret som ny ved 117000. Har kørt ca. 10.000 km, da den blev solgt. Alt fungerer uden problemer
Placering
Tyskland, Freiburg
Postcode: 79117
Afstand:
... km
Int nej. #207696
Aktiv
Eura Mobil Terrestra 570 HS
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 13.30)
Tilgængelighed: 14. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.