Int nej. #44137
Slutninger
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auktionens afslutning: tors. 25.07.2024, 14.05
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Profilia T 675 SB |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 6e |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| ABS | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Fjernlysassistent | |
| Håndfrit sæt | |
| Læderrat | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Regnsensor | |
| Overvågning af dæktryk | |
| Servostyring | |
| Vognbaneassistent | |
| Automatisk start/stop | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Darmstadt
Postcode: 64285
Afstand:
... km
Int nej. #44137
Slutninger
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auktionens afslutning: tors. 25.07.2024, 14.05
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.