Int nej. #222559
Aktiv
Eura Mobil Profila T 720 QF
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Profila T 720 QF |
| Første registrering | 08/2020 |
| Kilometerstand | 35.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.407 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
- Guide til mørklægning af førerdørens papir er ødelagt
- Badeværelsesdørens kroge/ringe ude af den nederste styring (årsag ukendt, stadig fra tidligere ejer)
- Skruehuller i væggen over bænken i passagersiden
Skader
Placering
Tyskland, Troisdorf
Postcode: 53844
Afstand:
... km
Int nej. #222559
Aktiv
Eura Mobil Profila T 720 QF
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.