Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Integreret |
| Model | Integra Line 720 EB Automatik |
| Første registrering | 03/2017 |
| Kilometerstand | 87.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 6 |
| Miljømærke | 4 (grøn) |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.700 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Bredde i mm | 2.322 mm |
| Højde i mm | 2.880 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | ***************** |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | medium |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
| Tilstand af andet sæt dæk (vurdering) | medium |
| ABS | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Opvarmet forrude | |
| Bakkestart-assistent | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Tågelygte | |
| Partikelfilter | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Overvågning af dæktryk | |
| Forlygter | Kørelys i dagtimerne |
| Servostyring | |
| Parkeringsvarmer | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
2 reparerede ulykkesskader: Bagerste parkeringskofanger på passagersiden repareret. Den blev repareret og malet, og en lille plastikdel (se vedhæftede foto) blev udskiftet i bunden. Begge reparationer blev udført uafhængigt af hinanden af specialiserede virksomheder. Der foreligger en faktura for lakeringen på ca. 400 €.
Plastikdelen nederst blev repareret af et andet specialfirma i forbindelse med den 2. skade, som var på bagsiden nederst i passagersiden, da disse dele hænger sammen. Faktura findes. 600 €.
De sidste to fotos ovenfor viser skaden FØR reparation.
Vandskaden var i toppen af den store tagluge. Taglugen blev fjernet og forseglet igen af et Eura Mobil-certificeret firma som en del af producentens garanti.
Bilen har netop gennemgået den aktuelle lækagetest, og der var ingen fejl.
Vandpletterne er knap synlige eller ikke længere synlige.
Ridsen i førersiden nederst bagpå er ikke repareret.
Stor tagluge-lækage repareret
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu