Int nej. #207667
Aktiv
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.39)
Tilgængelighed: 01. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Integreret |
| Model | Integra Line 720 EB |
| Første registrering | 06/2017 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Holder til baglygte revner
Alde-kredsløb til opvarmning af varmt vand defekt
Tegn på brug i overensstemmelse med alderen
Placering
Tyskland, Speyer
Postcode: 67346
Afstand:
... km
Int nej. #207667
Aktiv
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.39)
Tilgængelighed: 01. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.