Int nej. #229425
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil Integra 760 EB
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Integreret |
| Model | Integra 760 EB |
| Første registrering | 06/2021 |
| Kilometerstand | 30.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.800 kg |
| Længde i mm | 7.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bad rappenau
Postcode: 74906
Afstand:
... km
Int nej. #229425
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil Integra 760 EB
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.