Int nej. #224770
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil I 635 LS
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Integreret |
| Model | I 635 LS |
| Første registrering | 04/2005 |
| Kilometerstand | 122.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Peißenberg
Postcode: 82380
Afstand:
... km
Int nej. #224770
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil I 635 LS
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.